Kontakt

Kilka słów o mnie się przyda zapewne. Już spieszę z wyjaśnieniem.

W moim życiu bywało różnie. Jednak pewnego dnia trafiłem w internecie na kazania pewnego zakonnika i ciągu kilku dni przeżyłem duchową rewolucję. Potem słuchałem różnych świadectw. Starałem się wsłuchiwać w Głos Boga. Nawrócenie (te małe i te większe) to również pewne posłanie, więc w myśl „żniwo wielkie, a robotników mało” postanowiłem zapytać Go co mam czynić. I wtedy trafiłem na świadectwo, które zaraz przytoczę.

Wysłuchałem i zrozumiałem, że potrzeba coś z tym zrobić. Z racji tego, że zawodowo zajmuję się reklamą w internecie dla firm, tzw. pozycjonowaniem stron, to zrozumiałem, że jest tu przestrzeń do działania, że być może Jezus chce zadziałać moimi rękami w tej sprawie. To pięknie, że jest takie świadectwo, to prawda, że na stronach internetowych można przeczytać o in vitro, a tzw. dobrych i złych stronach.

Jednak moim celem nie jest tutaj potępienie kogokolwiek. Nie chcę również umoralniać na siłę. Chcę tylko pokazać jedną rzecz, która jest najważniejsza.

W tym świadectwie padły słowa: szukajcie informacji, nie googlajcie o in vitro, ale szukajcie różnych opinii. I wtedy zrozumiałem, że w wyszukiwarce Google pojawią się głównie ci, którzy mają interes w tym, żeby się tam pojawić. Z pewnością wydają na to spore pieniądze, żeby tak się stało, korzystają z reklamy i firm, które wykonują pozycjonowanie stron. A kto zrobi to dla Boga, który być może też chciałby coś pokazać w wyszukiwarce Google 🙂 Być może nie ma komu się tym zająć. Może dlatego tak bardzo zależało Mu na mnie 🙂

Mam w głowie, również inne plany. Kolejnym tematem jaki chcę podjąć w wyszukiwarce Google to aborcja. Chciałbym aby Dobra Nowina docierała do tych, którzy właśnie tego szukają w internecie. Z całą pewnością wiele osób, wpisuje takie frazy i tego szuka. Chciałbym, aby bez względu na to co zrobią, był to moment, w którym usłyszą, że jest Ktoś, kto kocha.

Chcesz pomóc?

Czy możesz wesprzeć to dzieło? Oczywiście, że tak. Nie zbieramy na to pieniędzy, ofiarowujemy tylko te, które sami zarabiamy. Jeśli więc znasz kogoś, kto być może prowadzi jakiś biznes i chciałby zainwestować w skuteczną reklamę w internecie to po prostu powiedz mu o naszej firmie, o tym, że zrobimy to dobrze, skutecznie i uczciwie. Amen?

Pisz do nas.